Dzierżawa maszyn kopertujących

Dzierżawa i leasing maszyn

Jeśli potrzebna Państwu kopertownica do obsługi korespondencji, faktur czy też dokumentów, a nie chcecie Państwo jednorazowo płacić za zakup i pracować na wolnych i mało-wydajnych systemach, stworzyliśmy możliwość wynajmu/dzierżawy, bądź leasingu sprawdzonych i polecanych kopertownic oraz systemów kopertujących.

Usługi dzierżawy i leasingu kopertownic pozwala Państwu, nie tylko zaoszczędzić pieniądze związane z zakupem nowego urządzenia, ale także usprawnić i przyspieszyć dotychczasową pracę.

Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenie i sposób podejścia Klienta do dzierżawy i leasingu maszyn zbudowaliśmy ofertę przygotowaną specjalnie pod duże i małe systemy kopertujące.

Pitney Bowes

Wynajmujemy i udzielami leasingu na duże kopertownice (systemy kopertujące) między innymi: Pitney Bowes DI800, Pitney Bowes DI950, Bell Howell (Bell&Howell) Vitesse, Bell Howell (Bell&Howell) Jumbo, Bell Howell (Bell&Howell) Poststar, jak również małe kopertownice: Pitney Bowes DI200, Pitney Bowes DI350, Pitney Bowes DI400, Pitney Bowes DI380, Pitney Bowes DI425 oraz Pitney Bowes DI600.

Firma PBSERVICE S.C. wychodząc naprzeciw wysoko stawianym wymaganiom Klientów poszerza usługę dotychczas oferowanej dzierżawy i leasingu maszyn o nowe opcje.

Nie tylko możemy zaoferować Państwu dzierżawę maszyn kopertujących, leasing w różnych formach płatności dostosowanych pod każdego Klienta indywidualnie, ale jesteśmy gotowi na udzielanie wynajmu/leasingu maszyn wspomagających kopertowanie tj. adresarek, falcerek czy otwieraczy kopert.

Posiadając duże zaplecze magazynowe możemy dostarczyć niektóre modele kopertownic, czy adresarek w ofercie dzierżawy już następnego dnia od złożenia zamówienia, a w formie leasingu już w ciągu kilku dni od zamówienia. To pozwala Państwu szybko rozpocząć kopertowanie, adresowanie, bądź falcowanie nie tracąc zbędnego czasu na ręczną pracę i angażowanie dodatkowych osób.

Jeśli nie znaleźli Państwo w powyższym tekście interesującej kopertownicy lub innego urządzenia do obsługi korespondencji prosimy o kontakt. Znajdziemy odpowiednią dla Państwa specyfiki pracy maszynę i przedstawimy w ofercie dzierżawy (wynajmu/najmu) lub leasingu.

Dzięki współpracy z wieloma Firmami Leasingowymi jesteśmy w stanie dostosować tą formę nabycia maszyn pod każdego Klienta indywidualnie.

Aktualne promocje:

Pitney Bowes DI380


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.