518-170-902 | 518-170-903 biuro@pbservice.pl

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

materialy

 

Nasza firma oprócz części zamiennych oferuje również gro materiałów eksploatacyjne niezbędne do codziennego użytkowania maszyn i urządzeń.

Dysponujemy między innymi: specjalistycznym płynem do zaklejacza, preparatem do czyszczenia, konserwacji i regeneracji obciągów gumowych, rolek i wałków prowdzących, kopertami do maszynowego pakowania oraz papierem firmowym i poddrukami.

Płyn do zaklejacza – do wyboru mamy produkty gamy E-Z Seal marki Pitney Bowes, jak również nasz produkt o nazwie K-Seal oparty o składniki aktywne hamujące powstawanie i osadzanie się płytki wapiennej i rozwoju bakterii i grzybów na elementach modułu zaklejacza, zachowując jego dłuższą żywotność.

Preparaty do czyszczenia, konserwacji i regeneracji rolek/wałków gumowych/obciągów – tutaj możemy Państwu zaoferować dwa specjalistyczne płyny do konserwacji elementów gumowych w maszynach. Oba pozwalają w bardzo szybkim czasie pozbyć się osadu pozostawionego przez toner, papier i klej z kopert zapewniając dłuższą prawidłową pracę elementów gumowych. Jeden z preparatów przeznaczony jest tylko i wyłącznie do czyszczenia/regeneracji elementów gumowych, natomiast drugi może być stosowany także do elementów z tworzyw sztucznych, teflonu i innych materiałów twardych.

Koperty i papier firmowy/poddruki
Wszystkim Klientom pracującym na maszynach kopertujących i urządzeń do obsługi korespondencji dostarczamy koperty do maszynowego pakowania. Zależnie od wielkości maszyny i sposobu ich działania dysponujemy kopertami o różnych formatach i gramaturach, od standardowych C6/C5, C5, C4, po formaty na specjalne zamówienie. Koperty mogą być w wykonane w standardzie z oknem umieszczonym z lewej lub prawej strony, bądź w dowolnym miejscu żądanym przez Klienta (na zamówienie). Koperty zadrukowywane są danymi firmowymi, logami, znakami firmowymi, w zależności od potrzeb z jednej lub dwóch stron. Do zaoferowania mamy również różnego koloru poddruk wewnątrz samej koperty.

Oprócz kopert maszynowych dostarczamy i wykonujemy papier firmowy, poddruki i formularze. Wszystkie dokumenty wykonywane są na zamówienie Klienta według Jego lub naszego projektu. Dokumenty mogą zostać zadrukowane z jednej lub dwóch stron, mogą być różnych formatów (standard to format A4), mogą być także różnej gramatury (standard 80g), jak również mogą posiadać specjalne perforacje, pozwalające na szybkie oderwanie np. części przelewowej od reszty dokumentu. Dysponujemy papierami specjalnie przystosowanymi do małych drukarek jak i dużych systemów druku masowego.

Gwarantujemy, że dostarczone przez naszą firmę koperty i papier będą spełniać wszystkie wymogi producenta kopertownic, zapewniające bezproblemową pracę z dostarczonym materiałem.

Zapraszamy Państwa do składania zapytań na dostawę kopert i papieru firmowego.

Jeśli nasze ceny okażą się dla Państwa zbyt wysokie, prosimy o kontakt. Udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych wskazówek by zamawiane z Państwa źródeł koperty lub papier firmowy spełniły wszystkie niezbędne parametry, pozwalające na swobodną i bezproblemową pracę na urządzeniach.