518-170-902 | 518-170-903 biuro@pbservice.pl

OUTSOURCING

outsourcing

 

Termin outsourcing jest angielskim skrótem od outside-resource-using, oznaczającym korzystanie z zasobów zewnętrznych.

 

Sama koncepcja biznesowa opiera się na stwierdzeniu Henry Ford:

„ Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my „

 

Opierając się na tym stwierdzeniu, wychodzimy naprzeciw Państwa wymaganiom i oferujemy pełną obsługę mailingową (mailing transakcyjny, informacyjny, promocyjny, windykacyjny) wydruków poczynając od personalizacji, poprzez kopertowanie bądź adresowanie do wysyłki listów. Długoletnie doświadczenie w tej branży, posiadane zaawansowane oprogramowanie do obróbki dokumentów przed wydrukiem oraz wysokiej klasy sprzęt (kopertujący adresujący drukujący) pozwala dostosować się i sprostać każdemu terminowi i wielkości wysyłki.

Oferujemy nie tylko pełną obsługę Państwa mailingu, ale także samo adresowanie lub kopertowanie przygotowanych przez Klienta materiałów. Usługa może zostać wykonana w naszej firmie lub dla wygody i większego bezpieczeństwa w siedzibie Klienta.

Dzięki współpracy z największymi drukarniami i producentami kopert, gwarantujemy, że usługi wykonywane są na najwyższej jakości materiałach, bo tylko takie materiały pozwalają szybko i bezproblemowo wykonać powierzone przez Klienta zlecenia.
Wydruki i kopertowanie (adresowanie) odbywa się w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach, bez dostępu do nich osób trzecich.
Elastyczne podejście do Klienta gwarantuje, że nawet najmniejsze zlecenie może zostać u nas wykonane, w odróżnieniu od dużych firm mailingowych, które pracują tylko na dużych systemach i jest dla nich nieopłacalne wykowywanie małych klikutysięcznych wydruków, kopertowań.

 

Więc jeśli chcielibyście Państwo wykonywać pracę związaną z wysyłką korespondencji szybciej, sprawniej i zarazem taniej to powierzcie to zadanie specjalistom, czyli firmie PBSERVICE S.C..

 

Zapraszamy do kontaktu.