518-170-902 | 518-170-903 biuro@pbservice.pl

KOPERTOWANIE MOBILNE

 

Nowa usługa dodana przez firmę PBSERVICE S.C. do już szeroko rozwiniętego wachlarza usług.

Usługa skierowana jest do Firm, Instytucji i każdego innego Klienta i polega na bardzo szybkim kopertowaniu listów, faktur, dokumentów, decyzji podatkowych do kopert, z tym, że to my firma PBSERVICE S.C. wykonujemy całość pracy na naszych maszynach w Państwa siedzibie Klienta, bez znaczenia na jej położenie.

Usługa jest mobilna, nie zabiera Państwu czasu związanego ze szkoleniami z obsługi kopertownic, nie odrywa od innych ważnych prac, a co najważniejsze jest to najszybsze w Polsce kopertowanie faktur/dokumentów/decyzji do kopert, przy tym każda usługa, zależnie od ilości dokumentów do spakowania, jest ustalana indywidualnie, co pozwala do minimum zredukować koszty związane z wysyłką listów.

Usługa wygląda tak:

-wpierw Klient kontaktuje się z nami i określa zakres prac, tj. przedstawia informacje o ilości dokumentów/faktur do składania i kopertowania, informuje ile dokumentów/kartek A4 będzie wkładanych do jednej koperty, określa czas w jakim chce wykonać całą usługę i termin jej realizacji, a także uzgadnia czy to my czy Klient będzie zamawiał właściwe, tj. do maszynowego pakowania koperty do realizacji zlecenia.

-Firma PBSERViCE S.C. dokłada wszelkich starań by w ciągu 1-2 godzin przedstawić skalkulowaną cenę całego zlecenia.

-Kontaktujemy się z Klientem, przedstawiamy koszty i uzgadniamy termin przyjazdu.

-My przygotowujemy odpowiednie do każdego zlecenia maszyny i zabieramy ich odpowiednią ilość, by usługa była możliwe szybko wykonana.

-W wyznaczonym terminie przyjeżdżamy do siedziby Klienta, wypakowujemy z samochodu maszyny, ustawiamy je.

W Klienta obowiązku jest tylko wydrukowanie dokumentów/faktur/decyzji podatkowych i przygotowanie odpowiedniej ilości kopert (jeśli to Klient je zamawia sam, w innym przypadku koperty będą dostarczone przez naszą firmę). 

-W tym momencie zaczynamy wykonywanie usługi kopertowania. W przypadku dokumentów, które mają zachować kolejność kopertowania, wystarczy nas o tym poinformować, my już o to zadbamy. Usługa jest wykonywana profesjonalnie i szybko, bez uszkodzenia dokumentów/faktur, my za to odpowiadamy. Zazwyczaj usługa jest wykonywana w ciągu kilku godzin, bez konieczności angażowania i pracy po godzinach, bez kopertowania ręcznego, bez wysiłku i dodatkowych nakładów finansowych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej szczegółów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.