Szkolenia kopertownice

Szkolenia

Bazując na wieloletniej pracy z i przy maszynach do obsługi korespondencji oraz opierając się na wymaganiach Użytkowników i Klientów wprowadziliśmy w swojej ofercie nową usługę - szkolenia.

Możemy Państwu zaproponować szkolenia teoretyczne oraz praktyczne z obsługi kopertownic, adresarek, falcerek, otwieraczy kopert, frankownic, drukarek, foliarek.

W ramach takiej usługi, wykonywanej dla ułatwienia organizacji w siedzibie Klienta, oferujemy Państwu przeszkolenie teoretyczne oparte na pokazie użytkowania maszyn. Podczas prowadzenia szkolenia wyspecjalizowany Inżynier serwisu jest do Państwa dyspozycji. Pokaże jak należy rozpoczynać pracę z urządzeniem, pracować bez przestojów, programować tryby pracy oraz eliminować i korygować ustawienia maszyny w zależności od potrzeb.

Przebieg takiego szkolenia uzależniony jest od typu i konfiguracji maszyny oraz ilości biorących w nim udział osób. Może trwać od kilkunastu minut nawet do kilku dni.

Pełen harmonogram szkolenia dostępny jest po przedstawieniu przez Klienta wymagań i zebraniu niezbędnych do przygotowania oferty informacji.