Kopertowanie mobilne

Kopertowanie mobilne

Nowa usługa dodana przez firmę PBSERVICE S.C. do już wysoko rozwiniętego wachlarza usług.

Oferta skierowana jest do Firm, Instytucji i każdego innego Klienta, a polega na bardzo szybkim kopertowaniu listów, faktur, dokumentów, decyzji podatkowych do kopert, z tym, że to my PBSERVICE S.C. wykonujemy całość pracy na naszych maszynach w siedzibie Klienta, bez znaczenia na jej położenie.

Usługa jest mobilna, nie zabiera Państwu czasu związanego ze szkoleniami z obsługi kopertownic, nie odrywa od innych ważnych prac, a co najważniejsze jest to najszybsze w Polsce kopertowanie faktur/dokumentów/decyzji do kopert, przy tym każda usługa, zależnie od ilości dokumentów do spakowania jest ustalana indywidualnie, co pozwala do minimum zredukować koszty związane z wysyłką listów. [więcej]

Tagi Kopertowanie listów
tagi: kopertowanie listów, kopertowanie faktur, pakowanie dokumentów do kopert, składanie pism, szybkie kopertowanie, mobilne pakowanie, mobilne kopertowanie.

Serwis kopertownic

Serwis

Firma PBSERVICE S.C. świadczy usługi opieki serwisowej nad urządzeniami do obsługi korespondencji seryjnej, systemami drukującymi, jak również urządzeniami biurowymi. Serwis oparty jest na kadrze wyspecjalizowanych Inżynierów serwisu, posiadających wysoki poziom wiedzy praktycznej podpartej wiedzą teoretyczną. Stały dostęp do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz dokumentacji technicznej pozwala nam świadczyć usługi serwisowe na najwyższym światowym poziomie.

PBSERVICE S.C. zapewnia kompleksowe, dopasowane do Klienta usługi wsparcia i serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego dostępnego 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu urządzeń takich jak: kopertownice, adresarki, falcerki (składarki), otwieracze kopert, drukarki, foliarki.
[więcej]

Tagi Serwis Pitney Bowes
tagi: serwis naprawa kopertownic, kopertownice, kopertowanie, Pitney Bowes, obsługa serwisowa, system kopertujący, serwis systemów kopertujących, przeglądy gwarancyjne okresowe kopertownic.

Szkolenia kopertownice

Szkolenia

Bazując na wieloletniej pracy z i przy maszynach do obsługi korespondencji oraz opierając się na wymaganiach Użytkowników i Klientów wprowadziliśmy w swojej ofercie nową usługę - szkolenia. Możemy Państwu zaproponować szkolenia teoretyczne oraz praktyczne z obsługi kopertownic, adresarek, falcerek, otwieraczy kopert, frankownic, drukarek, foliarek. W ramach takiej usługi, wykonywanej dla ułatwienia organizacji w siedzibie Klienta, oferujemy Państwu przeszkolenie teoretyczne oparte na pokazie użytkowania maszyn.
[więcej]

Tagi Szkolenia Pitney Bowes
tagi: szkolenia z obsługi kopertownic, szkolenie, szkolenia z kopertowania, kopertowanie, Pitney Bowes, szkolenia z obsługi systemów kopertujących.

Outsourcing kopertowanie

Outsourcing

„ Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my "

Opierając się na tym stwierdzeniu, wychodzimy naprzeciw Państwa wymaganiom i oferujemy pełną obsługę mailingową (mailing transakcyjny, informacyjny, promocyjny, windykacyjny) wydruków poczynając od personalizacji, poprzez kopertowanie bądź adresowanie do wysyłki listów. Długoletnie doświadczenie w tej branży, posiadane zaawansowane oprogramowanie do obróbki dokumentów przed wydrukiem oraz wysokiej klasy sprzęt (kopertujący adresujący drukujący) pozwala dostosować się i sprostać każdemu terminowi i wielkości wysyłki.
[więcej]

Tagi Outsourcing
tagi: outsourcing, mailing, kopertowanie, na kopertownicach, Pitney Bowes, na systemach kopertujących, kopertownice, adresowanie, falcowanie dokumentów, obróbka dokumentów, obieg korespondencji.

Części zamienne Pitney Bowes

Części zamienne

Oferujemy części zamienne do wszelkiego typu sprzętu wspomagającego obsługę korespondencji: kopertownice, adresarki, falcerki, frankownice, drukarki. Ciągle poszerzamy swoją ofertę o nowe firmy produkujące i sprzedające maszyny jak i części do nich. Aktualnie jesteśmy w stanie dostarczyć części oraz materiały eksploatacyjne do maszyn: Pitney Bowes, Secap, KERN, Bell&Howell, Quadient | Neopost, Ricoh, Xerox, Infotec, Gestetner, Hewlett Packard.
[więcej]

Tagi Części Pitney Bowes
tagi: części zamienne, części do kopertownic, części do adresarek, kopertownice, kopertowanie, Pitney Bowes, materiały eksploatacyjne do kopertownic, system kopertujący, do systemów kopertujących, adresujących.

Dzierżawa maszyn kopertujących Pitney Bowes

Dzierżawa i leasing maszyn

Jeśli potrzebna Państwu kopertownica do obsługi korespondencji, faktur czy też dokumentów, a nie chcecie Państwo jednorazowo płacić za zakup i pracować na wolnych i mało-wydajnych systemach, stworzyliśmy możliwość wynajmu/dzierżawy, bądź leasingu sprawdzonych i polecanych kopertownic oraz systemów kopertujących.

Usługi dzierżawy i leasingu kopertownic pozwala Państwu, nie tylko zaoszczędzić pieniądze związane z zakupem nowego urządzenia, ale także usprawnić i przyspieszyć dotychczasową pracę.
[więcej]

Tagi Dzierżawa i leasing maszyn Pitney Bowes
tagi: dzierżawa kopertownic, dzierżawa kopertownicy, dzierżawa maszyn, leasing kopertownic, leasing maszyn, wynajem kopertownic, najem kopertownicy, najem i dzierżawa Pitney Bowes, dzierżawa Bell & Howell, najem urządzeń kopertujących, wypożyczenie kopertownicy, wypożyczenie kopertującej.

Materiały eksploatacyjne do maszyn kopertujących

Materiały eksploatacyjne

Nasza firma oprócz części zamiennych oferuje również gro materiałów eksploatacyjne niezbędne do codziennego użytkowania maszyn i urządzeń.

Dysponujemy między innymi: specjalistycznym płynem do zaklejacza, preparatem do czyszczenia, konserwacji i regeneracji obciągów gumowych, rolek i wałków prowdzących, kopertami do maszynowego pakowania oraz papierem firmowym i proddrukami.
[więcej]

Tagi Materiały eksploatacyjne do maszyn kopertujących
tagi: materiały eksploatacyjne do maszyn kopertujących, płyn do zaklejacza, płyn do zaklejania kopert, EZ-Seal, EZ SEAL, Seal7, K-Seal, płyn do czyszczenia rolek, płyn do rolek, koperty do maszynowego pakowania, koperty maszynowe, papier firmowy, poddruki, klapki boczne na zewnątrz,