518-170-902 | 518-170-903 biuro@pbservice.pl

Index

Witamy na stronie internetowej firmy PBSERVICE S.C.

Jeśli Państwo tutaj trafili znaczy, że poszukują Państwo rozwiązania związanego z obsługą dokumentów, faktur, korespondencji (mailing). My postaramy się Państwu pomóc.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem maszyn do obsługi korespondencji, jak również dostawą kopert, papieru firmowego oraz materiałów eksploatacyjnych do kopertownic m.in. płynu do zaklejacza, preparatu do czyszczenia i regeneracji elementów gumowych.

Specjalizujemy się w maszynach kopertujących, adresujących, składających, otwierających, drukujących, między innymi takich firm jak Pitney Bowes, Secap, Bryce, Bell Howell, HEFTER, DEVELOP, KERN, Xerox, Ricoh. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które spełni nawet najbardziej wymagające kryteria.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty obejmowane są gwarancją oraz świadczeniami serwisowymi zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu. Świadczymy również usługi serwisu wszystkim innym podmiotom, posiadającym takie urządzenia i które byłyby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług. Posiadane doświadczenie w serwisowaniu tego typu maszyn oraz stały dostęp do części zamiennych i dokumentacji pozwala podjąć się naprawy każdego urządzenia. Natomiast dzięki naszej elastyczności jesteśmy w stanie zaoferować objęcie takiego urządzenia stałą usługą serwisową na bardzo preferencyjnych warunkach i w różnych wariantach.

Nowością w ofercie firmy PBSERVICE S.C. jest szeroko rozbudowana usługa dzierżawy i leasingu urządzeń kopertujących, adresujących, otwierających, falcujących i drukujących. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki Dzierżawa i leasing maszyn i kontaktu telefonicznego.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego kanału w serwisie youtube: wejście

oraz do zapoznania się z aktualnymi promocjami: PROMOCJE.

Z radością oznajmiamy, że podjęte rozmowy z autoryzowanym serwisem marki DEVELOP zakończyły się pomyślnie. Od dnia 1 sierpnia 2014 roku firma PBSERVICE S.C. wprowadziła do swojej oferty pełną gamę drukarek i systemów druku produkcyjnego/masowego, zapewniając przy tym pełne wsparcie serwisowe potwierdzone autoryzacją producenta tej marki.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.